У Львові відбувся відкритий чемпіонат майбутніх санкарів

Суспільствопромоція, 8 травня 2018, 19:20 329 0

Кращі спортсмени-санкарі позмагались за першість із загально-фізичної підготовки. Цими вихідними у Львові відбувся відкритий чемпіонат серед юнаків та дівчат. А піднятись на вершину цього нелегкого спорту під силу далеко не кожному.

«Санний спорт рівняється по складності до авіаспорту. Для того, щоб сісти на санки,спортсмен повинен мати відповідно і силу. Якщо порахувати, то загально-фізична підготовка на початковому віці – це основний показник», – розповів президент федерації санних видів спорту Тарас Гарцула.

Це змагання не тільки фізичної сили, а і духовно-моральної, запевняють тренери. Незмінним спонсором санних видів спорту у Львівській області – будівельна компанія «Вельт капітал».

«Компанія «Вельт капітал» виконує не лише загально-будівельні роботи, реконструкції доріг, оздоблювальні роботи. Ми тісно співпрацюємо з управлінням освіти Львівської міської ради. Ми проводимо все у басейнах шкіл. Тому ми, як ніхто інший, чітко та ясно розуміємо, наскільки важливе питання спорту та здоров'я для нашої молоді», – зазначила менеджер будівельної компанії «Вельт Капітал» Катерина Стельмащук.

В компанії «Вельт Капітал» переконані, що здобутки молодих спортсменів наближують нас усіх до таких бажаних олімпійських результатів. Компанія «Вельт Капітал» – від проекту до об'єкту – будуємо здорове майбутнє разом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук