У Львові виділили ₴1,5 млн на культурні та соціальні проекти

Фінансування отримають громадські організації, які представлять найкращі ідеї щодо покращення життя міста

У міській раді представили цьогорічний конкурс соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим». Громадські організації, які захочуть реалізувати проекти, що стосуються культури, освіти, соціального захисту тощо, зможуть отримати майже 1,5 млн. грн.

Такий конкурс міська рада проводить з 2007 року. Серед проектів, що отримали завдяки йому фінансову підтримку - Центр правової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, який створили викладачі ЛНУ ім. І. Франка; та перша в Україні бібліотека для незрячих.

Цього року конкурс розширили. До його програми додали нові теми проектів, які можуть отримати підтримку, а саме: освіта, охорона здоров’я, планування громадських просторів. Раніше міська рада фінансувала лише проекти, що стосувались культури, соціального захисту та розвитку громадянського суспільства.

У програмі підтримки громадських організацій взяла участь також Європейська комісія, яка фінансує програму Інституту міста «Громади в дії». Як заявив директор Інституту міста Олександр Кобзарев, в рамках проекту «Громади в дії» Інститут міста дофінансовуватиме проекти, що стосуватимуться покращенню якості життя мешканців міста.

«Мова йде не про те, що міська рада і міжнародні донори виступають добродіями, які просто дають гроші. Ми намагаємось налагодити співпрацю. Тобто, шукаємо цікаві ідеї і підтримуємо їх. Завдяки цьому вдається досягнути певної синергії: коли ми можемо скерувати один одного, поділитися ідеями» – пояснив Олександр Кобзарев

Цього року на підтримку цієї програми в бюджеті міста виділили майже 1 млн грн. Ще півмільйона завдяки Інституту міста надасть Європейська комісія. За словами в.о. начальника управління секретаріату ради Юрія Лукашевського, за досвідом попередніх років, в середньому один проект отримує 20-25 тис. грн.

Також міська рада пропонує громадським організаціям брати участь в конкурсі з надання фінансової підтримки на оренду комунальних приміщень. Цей конкурс стартує 10 лютого і триватиме до 2 березня.

Прийом заявок на конкурс «Зробимо Львів кращим» триватиме з 1 до 25 березня. Цього року аплікаційна форма для участі в конкурсі надаватиметься в електронному вигляді. Паперові варіанти документів будуть необхідні виключно на етапі підписання договору.

Конкурс соціально-культурних проектів у Львівській міській раді проводиться з 2007 року. За 8 років на конкурс подали 1120 проектних пропозицій, з них фінансову підтримку отримали 375 – майже кожен третій проект. В 2015 році на конкурс надійшло 89 заяв, з яких 36 підтримали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук