Вперше у Львові запрацює Школа соціального підприємництва

Інститут міста оголосив набір до першої у Львові Школи молодіжного соціального підприємництва, яка відбуватиметься в рамках створення Інкубатора Молодіжного Підприємництва (Youth Entrepreneur Incubator (YEI)).

«Основною відмінністю, що вирізняє соціальне підприємство від традиційного комерційного, є довіра, як найцінніший актив, клієнтоорієнтованість та спосіб розподілу прибутку, який скеровується на вирішення соціальних проблем», - пояснює координатор проекту Наталя Винярчук.

Як повідомила ZAXID.NET Наталя Винярчук, для проведенням лекцій та тренінгів організатори школи хочуть запросити польських спеціалістів з соціального підприємництва . Втім, за її словами, у Львові є чимало власних прикладів успішного розвитку соціального підприємництва – наприклад, соціальна пекарня «Горіховий дім» чи Спільнота взаємодопомоги «Оселя».

Для проведення школи буде відкрито спеціальний коворкінг, де працюватимуть учасники проекту. За словами координатора школи Наталі Винярчук, коворкінг працюватиме і після завершення школи. ЗА за рахунок того, що цей простір поділять з IT-компаніями, вартість оренди для соціальних підприємців буде невисокою.

До участі в Школі запрошують студентів останніх років навчання, комерційних підприємців, соціальних підприємців-початківців, соціальних активістів.  Навчання відбуватиметься за модульною системою: будуть проведені дві навчальні сесії 24 – 27 вересня та 1 – 4 жовтня. Окрім того, учасники програми матимуть змогу консультуватися з менторами – експертами у галузі, а також отримають вільний доступ до коворкінгу. Учасники з інших міст будуть забезпечені житлом на час проведення модульного навчання. За підсумками школи буде проведене оцінювання бізнес-ідей.

Автори трьох найкращих проектів соціального підприємництва отримають фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу, а також знижку на резиденство у коворкінгу у 2016 році.

Для участі у Школі необхідно заповнити аплікаційну форму (http://yei.org.ua/application/), а також прикріпити CV та мотиваційний лист.

Заявки до участі у школі приймають до 10 вересня 2015 року.

Проект створення Інкубатору Молодіжного підприємництва (YEI – Youth Entrepreneur Incubator) реалізовується Інститутом міста у Львові у партнерстві з Інститутом розвитку міст у Кракові та Startup Depot у Львові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська допомога розвитку 2015».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук