У Львові відкрили новий сервісний центр МВС

СуспільствоЮрій Герун, 29 листопада 2016, 18:27 1180 0

Змінити водійські права та перереєструвати транспортний засіб лише за півгодини – це обіцяють у новому сервісному центрі МВС, який замінив для львів'ян колишній МРЕВ. Окрім сучасних технологій на водіїв очікує оновлений персонал.

Пан Степан до сервісного центру прийшов з дружиною. Переоформляв автівку на жінку майже годину. Та запевняє, це вже ліпше, ніж раніше.

«Я переоформляю на жінку доручення, бо у мене закінчилось, я вважаю в межах 30 хв. було б ідеально, та від попередніх разів, зрозуміло, і це набагато ліпше, покращення відчутні», – зазначив клієнт сервісного центру Степан Кудляк.

В оновленому центрі на вул. Данила Апостола, 11 можна переоформити автівку, замінити старе водійське посвідчення, а також отримати допуск до перевезення небезпечних вантажів і скласти іспит з водіння. А ще у приміщенні діятиме електронна система реєстрації та відео-контроль за наданням послуг.

«У цьому центрі ми вперше додали елемент контролю, це камери, які безпосередньо встановлені на кожному робочому місці кожного адміністратора, ми можемо контролювати і перевіряти будь-яку надану послугу», – запевнив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Одночасно громадян обслуговуватимуть 13 адміністраторів, також центр спроможний надати більше 400 послуг на день.

Персонал сервісного центру оновили на третину. Конкурс пройшли лише найуспішніші, яких тренували закордонні фахівці.

«Ми проводили тренінги для працівників та керівників сервісного центру у цій подорожі під назвою реформування. Це важливо, тому що це перше віконечко, через яке людина потрапляє до державних організацій», – повідомила радник Консультативної місії Європейського Союзу з питань належного врядування Лайда Сурва.

Заявок подали 2 тис. осіб, з них відібрали 160 людей, а вже зі 160 по співбесіді пройшло 40 людей, які згодом і проходили стажування. Львівський сервісний центр МВС наразі є одним з найкращих в Україні. До кінця року нові центри відкриють ще в п'яти областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук