У Львові відкрили перший соціальний фотогурток для дітей

Правильно обирати ракурс, створювати фоторепортажі та портрети тепер зможуть і діти. Львівська міська рада при дитячо-юнацькому молодіжному клубі Галицького району відкрила фотогурток для школярів. Першими опановувати мистецтво фотографії будуть діти-сироти.

Педагог-організатор гуртка «Photo day» Юрій Кузьо навчає дітей фотографії вже півроку. Займались переважно в парках, відповідного приміщення не було. Спільними зусиллями з громадою, церквою та міською радою відремонтували приміщення на вулиці Тютюнників, 25. Тепер тут і займатимуться діти тричі на тиждень. І навіть влітку.

«Намагаємось не тільки дати практичні знання, а й привити дітям любов до краси, розширити внутрішній світ. Іншою стороною занять є практичне застосування, аби потім з хобі це могло перерости у професії», - розповів Кузьо. 

«Ми вже проходили дуже багато разів. Під час навчального року нам вчитель розказує багато цікаво», - поділилася враженнями вихованка інтернату Ірина.

Комусь з дітей до вподоби увіковічнювати картини природи, комусь - портрети людей. «Вчимось фотографувати в різних стилях та позах. Не тільки людей, а й якусь річ. Також нас навчають користуватися фотоаппаратом у різних режимах знімання. На Високому замку ми фотографували наших дівчат при світлі сонця. Мені це дуже сподобалось», - із захопленням розповів відвідувач гуртка Святослав.

«У нашому місті розширюється спектр можливостей для дозвілля та розвитку талантів дітвори. Розширюється мережа дитячих клубів Львова, при якій відкриваються нові гуртки. Це приміщення десятиліттями стояло закинуте і фактично ніколи не використовувалось під потреби гурткової роботи з дітьми. Сьогодні маємо радість, є багато дітей і їх буде збільшуватися», - тішиться начальник міського управління молоді сім'ї та спорту Володимир Шнайдер.

Торік за кошти міського бюджету відремонтували два дитячих клуби у Залізнчиному та Галицькому районах. Цього року з бюджету розвитку виділили 200 тисяч гривень на ремонт ще двох клубів на вулиці Замарстинівській та Гіпсовій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук