У Львові відкрили перший у Західній Україні автоцентр Peugeot Blue Box

Суспільствопромоція, 13 червня 201415670
У Львові відкрили перший у Західній Україні автоцентр Peugeot Blue Box
Посол Франції в Україні Ален Ремі, Почесний консул Франції у Львові, Генеральний директор "Ілта Львів" Данило Ярема, Гендиректор "Пежо Сітроен Україна" Лоїк Сібрак

У четвер, 12 червня, у Львові на вулиці Збиральній, 2-А офіційний дилер автомобілів Peugeot компанія "Ілта Львів" відкрила новий концептуальний автоцентр Blue Box.

В автоцентрі представлений повний модельний ряд марки, включаючи серію комерційних автомобілів.

Генеральний директор Пежо Сітроен Україна Лоїк Сібрак запевнив, що автосалон збудований за останнім словом стандартів Peugeot. "І підлога, і стеля, і корпоративний синій колір, абсолютно усі деталі були розроблені спеціально для концептуального автоцентру Blue Box. І наш партнер "Ілта Львів" все зробив за стандартом", - наголосив керівник представництва французького бренду в Україні. 

Також, за його словами, Blue Box має унікальну концепцію обслуговування повного циклу 3S (sales, service, spare parts).

"3s сервіс це - шоу-рум, це - сервіс, це - запасні частини. Клієнт приїжджаючи сюди отримує все у комплексі", - зауважив заступник генерального директора "Ілта Львів" Олег Дикий. 

Представник компанії додав, що саме ця концепція дає ту запоруку успіху, коли клієнт в одному місці отримує увесь комплекс послуг, пов'язаних з автомобілем. 

Сертифіковані спеціалісти, які мають багатий досвід стажувань і роботи в PEUGEOT, відповідають високому рівню професійної компетентності, що є запорукою високоякісного обслуговування кожного клієнта. Пежо Центр "Ілта Львів" має потужну сервісну зону. 

Сертифікований сервісний центр, який базується в одному приміщенні з автосалоном, надає повний комплекс послуг як для щойнопридбаних автомобілів Peugeot, і для післягаранитійних.

"У нас найсучасніше обладнання, яке відповідає всім сертифікатам. Ми можемо виконувати найскладніші ремонти", - запевнив керівник автосервісу Peugeot Андрій Мельник.

Також для зручності клієнтів діє програма Trade In та спеціальні умови програми кредитування від Peugeot Finance.

Компанія "Ілта Львів" є офіційним дилером компанії автомобілів PEUGEOT у західному регіоні з початку 90-х років ХХ століття. Для послуг клієнтів надалі продовжує свою роботу автосалон Peugeot в центрі Львова на вул. Чайковського, 20 та сервісний центр на Хлібній,4.


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук