У Львові відкрили перший «Університет інтелекту»

Головні новини Львова 28.09Віталій Кубліков, 28 вересня 2015, 18:06 981 0

Просто біля Ратуші науковці «Львівської політехніки» спробували показати інший бік науки. Так би мовити, розповісти просто про складне. Вчені  відповідали на будь-які запитання про світ науки і техніки.

Кандидат технічних наук «Львівської політехніки» сьогодні не задає питань, а на них відповідає. Майже на пальцях пояснює , що таке вібраційне обладнання. І як працює мікрокидок.

«Це є вібраційний майданчик.  Він призначений для виготовлення штучної бруківки. От ми ходимо по бруківці а це все робиться на таких вібраційних машинах», – розповідає директор інституту інженерної механіки і транспорту Олексій Ланець

Без теорії – не буде якісної практики. Запевняють самі ж студенти 5-ти курсники і показують власні розробки. Це саморобний металошукач. Його серійний аналог у десятки разів дорожчий. Це ще раз засвідчує, що левова частка в ціні -інтелектуальна праця.  

«Це вже є наші дороботки. Це є котушка і розробка алгоритму цього. Сам корпус», – каже студент НУ «Львівська політехніка» Василь.

Таке живе спілкування науковців з пересічними містянами просто неба відбувається у Львові вперше, розповідають організатори. Але певні, що не в останнє.

«Людина отримавши доторк до таїнств науки в результаті самостійних досліджень вона може потім в «Політехніку» не прийти, але вона вже осмислить причинно-наслідкові зв’язки в довкіллі. Вона може стати правником, медиком», – пояснює  директор навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Олександр Захар’яш.

Зараз вирішують який навчальний заклад наступним представлятиме себе на Університеті інтелекту біля Ратуші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук