У Львові відкрили Почесне консульство Республіки Корея

Головні новини Львова 22.09Ірина Ухіна, 22 вересня 2015, 18:30 1691 0

Сьогодні, 22 вересня, у Львові відкрили Почесне консульство Республіки Корея. Це має стати початком економічної співпраці між Україною та Кореєю, а корейські громадяни матимуть юридичний захист і можливості для пошуку роботи в Україні.

Дипломатична установа працюватиме на вул. Липинського, 36. Очолив її Почесний консул Владислав Ртіщев.

У відкритті консульства у Львові взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Сол Кьон Хун. Він впевнений у майбутній співпраці та називає відкриття представництва лише першим найважливішим кроком. Адже корейські компанії вже хочуть інвестувати у Львівщину та створити близько 3000 нових робочих місць.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що Львівщина готова і відкрита до інвестицій та економічної співпраці.

Міський голова Львова Андрій Садовий подарував Генеральному Консулу ювілейну монету, присвячену Митрополиту Андрею Шептицькому, яку випустив Національний банк. «Я інвестую перші гроші в корейський бізнес», – пожартував Андрій Садовий. 

Останнім часом в Україну приїжджає чимало студентів-іноземців. Серед них – Лі Хіо Лім, який приїхав із південної Кореї два роки тому. Каже, що важко було вчити українську мову, але він дуже цим зацікавився. Про Україну майже нічого не знав. В інтернеті у них майже немає інформації про Україну корейською мовою.

«Я дізнався лише про Тараса Шевченка і про Шевченка-футболіста», – пояснив він.

Молодий кореєць приїхав подорожувати і залишився тут вчитись. Зараз навчається на факультеті міжнародних відносин.

Його подруга Нам Хі Кюнг навчалась на факультеті українознавства в Кореї. В Україну приїхала за обміном. Розповідає, що важко було вивчати українські традиції у своїй країні.

Відкриття Почесного консульства Республіки Корея у Львові потішило корейських студентів. Лі Хіо Лім сподівається, що це викличе зацікавлення корейських компаній щодо інвестицій в Україну. Сам хлопець розповідає, що хоче працювати в Україні у корейській фірмі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук