У Львові відкрили студентський штаб підтримки учасників АТО

У вівторок, 16 вересня, у Львові відбулось відкриття студентського штабу підтримки учасників АТО. Новостворений штаб працюватиме у кількох напрямках: інформаційному (збір та поширення інформації про учасників АТО), юридичному, психологічному, фінансовому.

Військові та члени їх сімей зможуть отримати фахову допомогу юристів – випускників та магістрантів Національного університету «Львівська політехніка», з ініціативи колегії та представників профкому якого і створено штаб, йдеться в повідомленні Львівського військкомату.

У центрі охочі зможуть навчитись медичній справі, а також набути навички поводження зі зброєю та в екстремальних умовах. До слова, вже наступного вівторка, 23 вересня, у штабі відбудуться перші навчання з надання медичної допомоги потерпілому.

Упродовж місяця планують створити загальну базу даних про усіх учасників АТО на сході – випускників та студентів, викладачів НУ «Львівська політехніка». Згодом допомагатимуть не лише тим, хто має стосунок до «Політехніки», а й іншим військовим, які захищають східні терени України. До роботи в центрі залучать близько 500 волонтерів.

Організатори штабу вважають, що для цілісної допомоги військовим потрібно, щоб кожна організація (завод чи підприємство) підтримувала своїх працівників, створивши свої центри підтримки військових.

По допомогу до студентського штабу підтримки учасників АТО охочі можуть звертатись на вул. Бой-Желенського, 14.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук