У Львові відкриють офіс німецької ІТ-компанії b-next

Компанія стане 37 у складі львівського IT-кластеру

СуспільствоНазарій Тузяк, 14 листопада 201520650

У листопаді у Львові відкриється офіс німецької ІT-компанії b-next. Це буде вже четвертий офіс компанії (інші три розташовані у Герфорді, Лондоні та Нью-Йорку).

CEO b-next Вольфганг Фабіш нещодавно заявив, що компанія доєднається до львівського IT-кластеру.

«Ми набрали команду молодих, освічених, чудово навчених і мотивованих ІТ-спеціалістів у Львові. Уже знайдено вдале місце для офісу і зараз ми на шляху до перших великих успіхів з цією новою командою. Ми вважаємо, що львівський ІТ-кластер – це ідеальна платформа для зміцнення та розширення цієї позиції. Мені, особисто, подобається стиль роботи цієї команди і я цілком погоджуюся з їхніми цілями», – розповів Вольфганг Фабіш.

Офіційне відкриття офісу b-next відбудеться 26 листопада. Тоді ж можна буде неформально поспілкуватися із керівництвом та працівниками компанії. Наразі планується, що у львіському офісі b-next працюватимуть близько 30 фахівців.

Зазначимо, b-next – німецька продуктова компанія, фахівець з постачання перевіреного масштабного програмного забезпечення для спостереження та контролю ринків капіталів зі змішаними типами активів для виконання регулятивних норм, управління ризиками та забезпечення торгової продуктивності.

B-next Capital Markets Compliance (CMC) – це єдина комплексна платформа для виявлення зловживань на ринку, операцій з використанням конфіденційної інформації, використання службового становища в особистих інтересах, моніторингу похідних цінних паперів і позабіржової торгівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук