У Львові відкриють проїзд приватного транспорту через площу Юра

Рух площею відкриють у тестовому режимі на три місяці, після яких вирішать, чи дозволяти проїзд на постійній основі

Проїзд через площу святого Юра у Львові відкриють для приватного транспорту в напрямку вул. Митрополита Андрея на три місяці. Відповідне рішення у середу, 20 квітня, ухвалила міська комісія з безпеки руху.

Згідно з рішенням, проїзд для автомобілів через площу відкриють в тестовому режимі в напрямку від вул. Листопадового Чину до вул. Митрополита Андрея. Таким чином рух приватних автомобілів буде одностороннім. Від ідеї відкриття двостороннього проїзду та руху транспорту в напрямку центру міста комісія відмовилась, оскільки за розрахунками фахівців управління транспорту і зв'язку Львівської міськради, це б спричинило затори на вул. С. Крушельницької.

Додамо, що знак про заборону проїзду через площу святого Юра знімуть після виготовлення нових дорожніх знаків.

У серпні комісія з безпеки руху має проаналізувати результати пробного відкриття проїзду для приватного транспорту і визначити, чи дозволяти проїзд на постійній основі. Додамо, що після реконструкції площу святого Юра відкрили для проїзду громадського транспорту. Наразі там їздять тролейбуси №2, 7, 9, 10, 12, 20 та автобуси №2а, 33, 38. Відтак на вул. Митрополита Андрея ще мають облаштувати зупинку громадського транспорту.

Дорога, яку відкриють для проїзду приватних транспортних засобів

Нагадаємо, відкрити проїзд площею святого Юра у тестовому режимі у березні запропонувала робоча група у Львівській міськраді. Під час цього експерименту мають з'ясувати, наскільки зменшиться завантаженість транспортом вулиць Городоцької і Степана Бандери та чи не заважатимуть автомобілі громадському транспорту на площі святого Юра.

Зазначимо, що площу для проїзду закрили під час реконструкції, а сам проект реконструкції зазнав змін внаслідок мирової угоди між активістами, які захищали сквер від вирубки дерев, і Львівською міськрадою. Зокрема, планована ширина дороги із 12 метрів скоротилася до 7,5 м, що значно ускладнило проїзд транспорту по ній.

Нагадаємо, електронна петиція про дозвіл проїзду приватних автомобілів площею святого Юра набрала понад 1000 підписів. Тоді міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що вирішувати це питання мають активісти за круглим столом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук