У Львові відзначили 85-річчя створення Українського товариства глухих

СуспільствоЯ.І., 13 травня 20183390
Вручення подяки Петрові Воронку

У неділю, 13 травня, у Львові відбулись урочистості з нагоди 85-річчя Українського товариства глухих (УТОГ). Усіх присутніх привітав міський голова Львова Андрій Садовий, який вручив нагороди від імені громади міста Львова. Заходи відбулись в Будинку культури глухих на вул. Некрасова.

«Сьогодні серйозний ювілей — 85 років. Ваше товариство є дуже сильним, має дуже сильну енергію. Ви часто бачите речі набагато глибше, ніж їх бачать інші люди. Я маю до вас велику повагу і пошану», - зазначив у вітальній промові міський голова.

Відтак, за активну соціальну позицію, роботу з людьми з особливими потребами, створення необхідних умов їх інтеграції у суспільстві та з нагоди 85-річчя від дня створення Українського товариства глухих подякою нагороджено: Олену Чернишову — інструктора-методиста у справах глухих І категорії Львівської обласної організації УТОГ; Петра Воронка — почесного члена Українського товариства глухих, художника, активіста і учасника художньої самодіяльності ЛОО УТОГ; Олега Думінеця — викладача Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Марії Покрови, голову Спілки нечуючих художників Львова, активіста і учасника художньої самодіяльності ЛОО УТОГ.

До кожної подяки нагородженим від мерії також додали по три тисячі гривень премії. довий, мер Львова.

Українське товариство глухих (УТОГ) було створене у 1933 році відповідно до Постанови Всеукраїнського Центрального виконавчого комітету та Раднаркому України від 04.06.1933 р., протокол № 61/544. Ця дата вважається датою створення УТОГ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук