У Львові військові з України та Польщі зробили заяву щодо російсько-білоруських навчань

Військові навчання відбудуться з 14 до 20 вересня у Білорусі

СуспільствоАндріана Строцька, 30 серпня 2017, 16:52 1814 0

Російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017» мають не оборонний, а наступальний характер. Так вважає начальник генерального штабу Збройних Сил Польщі Лешек Суравські. Про це він зазначив під час зустрічі зі своїм українським колегою Віктором Муженком.

Керівники штабів двох держав провели переговори у Львові в Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Під час зустрічі вони обговорили загрози, пов’язані з активізацією російських військ. Навчання «Захід-2017» відбудуться у Білорусі з 14 по 20 вересня. Їхня офіційна мета — перевірка готовності до відбиття можливої агресії. Утім, за словами керівника польського генштабу, чисельність російських військових, залучених до навчань вказує – вони будуть відпрацьовувати агресивні дії.

«Цього року Росія говорить про оборонне навчання, а мобілізувала 100 тис. військових. Якщо участь першої танкової армії є складовою оборонних дій, то що було би, якби це були дії наступального характеру?» – наголошує Лешек Суравські, начальник Генерального штабу Збройних сил Польщі.

За офіційними даними в навчаннях візьмуть участь до 13 тисяч військових. Однак польський генштаб називає цілком іншу цифру – близько 100 тисяч військових.

«Обговорене питання, відповідно є реагування і зі сторони Республіки Польщі, війська Польського, і зі сторони України. Нами сплановано комплекс тактичних навчань, які уже проводяться на території України на 11 полігонах», — запевнив Віктор Муженко, начальник генштабу ЗСУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук