У Львові вкладники захопили центральне відділення банку "Надра"

12 березня 20094740

Сьогодні, 12 березня, вкладники банку "Надра" заблокували вхід до приміщення центрального відділення банку у Львові, що на вул. Пекарській,7. Пікетувальники не впускають до приміщення клієнтів банку, розповідаючи їм про те, що у банку грошей немає.

Як розповідають вкладники банку, дехто з них за останні два-три місяць зміг зняти з рахунків у банку "Надра" всього 800-1 000 євро. Однак у деяких відділеннях банку отримати гроші неможливо взагалі.

"У банку нам радять забути про кредити. Знаєте, ми не бунтували, коли для видачі грошей встановили ліміт на суму 1 000 грн. Але коли цей ліміт скоротили до 100 грн, ми не можемо мовчати! Нам соромно показувати свої картки від банку "Надра", у жодному супермаркеті розрахуватися цими картками неможливо", - розповіла кореспондентові ZАXID.NET одна з пікетувальниць банку.

Сьогодні пікет триває з 10.00 і до кінця робочого дня у банку. Якщо за цей час керівництво філії не звернеться до адміністрації банку у Києві та Нацбанку України, і пікетникам не буде представлено реальних кроків для вирішення їхньої проблеми, то завтра вони обіцяють вже з 9.00 не впускати на роботу працівників банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук