У Львові вперше відбувся регіональний конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»

КультураК.С., 10 квітня 20193770
Переможець конкурсу стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу

У Львові вперше відбувся фінал регіонального етапу конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Фінал регіонального етапу конкурсу проходив у форматі fashion-show 8 квітня у музейно-культурному комплексі «Львіварня».

Роботи молодих дизайнерів оцінювало журі, до складу якого увійшли дизайнери та засновники бренду Ruslan Baginskiy Руслан Багінський та Петро Ясинський, дизайнерка бренду Olena Dats’ Олена Даць, дизайнерка та власниця Karp studio Ольга Гнатюк, дизайнерка бренду Kostelnі, засновниця Lviv Fashion School Марія Костельна.

Марія Старчак перемогла у конкурсі

Переможець конкурсу стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», який відбудеться 29 травня 2019 року в Києві. Таке право виборола Марія Старчак.

Друга премія (курс навчання у Lviv Fashion School) – у Тетяни Кияниці

Третю премію (представлення у шоурумі Karp studio) отримала Христина Савко

Також журі конкурсу прийняли рішення запросити до участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» Ігоря Сідлецького, Лілію Романишин та Єгора Ткаченка.

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» – це загальнонаціональна акція, що була заснована у 2000 році. Конкурс було започатковано з метою розвитку та підтримки молодих талантів задля всебічної підтримки їхньої творчості та зростання фахового рівня. Конкурс проходить під егідою Української Ради Моди (Ukrainian Fashion Council). Голова журі конкурсу, еолова експертного комітету Ukrainian Fashion Council – Лілія Пустовіт.

Саме Конкурс «Погляд у майбутнє» був стартовим майданчиком для вже відомих українських модельєрів, серед яких Олена Буреніна, Наталя Каменська, Олеся Кононова, Артем Климчук, Андре Тан, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Маша Рева, Володимир Подолян, Діна Линник, Юлія Єфімчук, Яся Хоменко, Ваня Фролов.

Переможці конкурсу отримують професійні призи, що допоможуть їм у майбутньому – гранти для розвитку власного бізнесу чи створення наступної дизайнерської колекції.

Фото Андрія Дмитришина та Євгена Хіля

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук