У Львові вперше виступила відома балетна пара Наталія Івасенко та Віктор Томашек

Гастролери виконали головну роль у балеті «Дон Кіхот»

Балет «Дон Кіхот» за участі відомих гостей презентували на сцені Львівської опери

До Львова із гастролями приїхала відома балетна пара Наталія Івасенко та Віктор Томашек. У п'ятницю, 1 лютого, у Львівському театрі опери та балету знамениті гастролери виступили у головних партіях у балеті «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса.

У Львові танцювальна пара виступила вперше. Під час балетної вистави Віктор Томашек (Базіль) та Наталія Івасенко (Кітрі) танцювали талановито і яскраво, ожививши сторінки безсмертного «Дон Кіхота» – роману Мігеля де Сервантеса.

Наталія Івасенко є випускницею хореографічної школи в Дніпрі. Була солісткою театрів опери та балету Дніпра, Мінська та Києва. Здобувала перемогу на конкурсах у Харкові, Нью-Йорку, Сочі, Бостоні, Орландо, Красноярську, Астані. У її репертуарі — більше десятка великих провідних партій.

Її партнер Віктор Томашек — лауреат міжнародних конкурсів. Входить у топ-8 найкращих танцівників України за версією телевізійного шоу «Танцюють всі». Закінчивши у 2008 році Київське державне хореографічне училище, працював провідним солістом у театрах Києва, Донецька, Одеси. Поруч із партіями принців у романтичних балетах «Лускунчик», «Спляча красуня», «Жізель», виконує партії гротескового характеру і танцює Базіля у балеті «Дон Кіхот».

Усі фото Євгена Кравса

Художнім керівником балетної трупи, яка гастролювала у Львові, є Ігор Храмов. Диригентом-постановником — заслужений артист України Юрій Бервецький, художником-постановником — народний художник України Михайло Риндзак, а художником костюмів — заслужена художниця Оксана Зінченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук