У Львові встановили інформаційну таблицю на будинку, де раніше було консульство Бельгії

СуспільствоІ.Р., 8 листопада 20164870
У Львові встановили інформаційну таблицю на будинку, де раніше було консульство Бельгії
фото Рlaces.biz
Будівля львівської філармонії, у якій раніше було консульство Бельгії

У вівторок, 8 листопада, у Львові на фасаді будинку філармонії на вул. Чайковського, 7 встановили інформаційну таблицю про те, що в будинку впродовж 1912-1914 років діяло консульство Бельгії.

Проект реалізовано в межах міської ініціативи «Львів дипломатичний». Участь у відкритті таблиці взяли міський голова Львова Андрій Садовий та Люк Якобс, Надзвичайний та Повноважний Посол Бельгії в Україні, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

«Для нас велика честь в рамках проекту «Львів дипломатичний» сьогодні презентувати прекрасну будівлю, де розташована наша філармонія, і згадати, що тут на початку минулого століття було Консульство Бельгії. Велика честь, що пан Посол сьогодні з нами. Цей будинок має славну історію, ця велика кількість туристів, яка сьогодні приїжджає до Львова, блукаючи вулицями нашого міста, тепер може підійти до цієї таблиці і звернути увагу і прочитати. Думаю, виникне бажання краще пізнати історію нашого міста, знати, що у цьому будинку бельгійський дух був присутній давно. Приємно, що Бельгія прийняла рішення мати у Львові Почесне Консульство. Бажаю, щоб гостей та інвесторів з Бельгії було більше і більше», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Додамо, що будинок на вул. Чайковського, 7 збудований в 1907 році за проектом Владислава Садовського, професора «Львівської політехніки». Збудований для Галицького музичного товариства, яке продовжувало традиції Музичного товариства Святої Цецилії, заснованого сином Вольфганга Амадея Моцарта. Моцарт-молодший прибув до Галичини в 1808 році. Тут він давав концерти та уроки музики та диригував театральним концертом. 

У 1912-1914 роках в будинку було розміщене консульство Бельгії, тут відбувалися всі необхідні процедури та прийом відвідувачів. 

Зараз тут діє Львівська обласна філармонія.

Нагадаємо, у межах проекту «Львів дипломатичний» вже відкрили інформаційні таблиці на будівлях, де розташовувались дипломатичні установи Аргентини, Великобританії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції. Відтак, сьогодні відкрито 7-му інформаційну таблицю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук