У Львові встановили пам’ятну таблицю на згадку про візит Івана Павла ІІ

СуспільствоЛілія Матвіїв, 24 листопада 20143540

У понеділок, 24 листопада, у Резиденції львівських латинських митрополитів, що на вул. Винниченка, 32, встановили та освятили пам’ятну таблицю про візит Папи Римського Івана Павла ІІ. Цю будівлю Іван Павло ІІ відвідав під час свого візиту в Україну у червні 2001 року.

На урочистому відкритті були присутні Голова Конференції Єпископів Римо-Католицької Церкви в Україні Мечислав Мокшицький, Рада священиків Львівської архідієцезії, Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, міські посадовці та активісти.

Як зазначив душпастир католицьких ЗМІ у Львівській архідієцезії Римо-католицької церкви в Україні Олександр Кусій, саме у цій будівлі Папа пропонував створити Митрополичу Курію.

«Я пам’ятаю, як ми молилися біля ікони Божої Матері тут. Відкриття  пам’ятної дошки в цій будівлі є символічним, оскільки саме після візиту Івана Павла ІІ тодішній голова Держспоживстандарту України Леонід Школьник і кардинал Мар’ян Яворський підписали Акт про передачу цього будинку управлінню Львівської архідієцезії РКЦ. Підписаний від імені уряду Акт передбачав остаточне безоплатне передання РКЦ палацу Львівських латинських архієпископів», - розповів Олександр Кусій.

На таблиці описано історію передачі будівлі та висловлено подяку за канонізацію Святійшого Отця Івана Павла ІІ.

«Ми вдячні йому за те, що ця будівля з непростою історією перейшла до нас», - додав Олександр Кусій.

Нагадаємо, Митрополичу Курію РКЦ відкрили у цій будівлі торік у листопаді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук