У Львові втретє проведуть Школу молодіжного соціального підприємництва

У Львові триває набір до ІІІ Школи молодіжного соціального підприємництва, учасників якої навчатимуть проектному менеджменту для започаткування соціальних підприємств, що передбачає працевлаштування вразливих верств населення. Учасниками школи можуть стати студенти останніх років навчання, підприємці, соціальні підприємці-початківці, соціальні активісти зі Львова та інших міст України, повідомили в «Інституті міста», який реалізує цей проект третій рік поспіль.

Наприкінці вересня в «Інкубаторі молодіжного підприємництва» для учасників школи проведуть тиждень інтенсивного навчання, після якого вони упродовж місця працюватимуть над власними бізнес-планами, цю роботу координуватимуть ментори.

Програма, яку реалізує «Інститут міста» за підтримки міністерства закордонних справ Польщі, триває уже третій рік поспіль, і для учасників є безкоштовною. За підсумками школи буде проведене оцінювання бізнес-ідей. Автори найкращих проектів соціального підприємництва отримають фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу.

Три найкращі бізнес-проекти отримають дофінансування

Щоб взяти участь у навчанні зацікавлені мають до 1 вересня заповнити аплікаційну форму, подати резюме та мотиваційний лист на сайті проекту. Результати відбору оголосять 4 червня.

Зазначимо, випускниця ІІ Школи молодіжного соціального підприємництва Анна Іванічева створила у Львові «Майстерню мрії», де люди з особливими потребами заробляють кошти за пакування чаїв, а також мають організоване дозвілля. Юлія Лебетко стала менеджеркою проекту «ГоРодина» – тепличного господарства, де працюють колишні безхатченки.

Випускниця Школи соціального молодіжного підприємництва долучилася до створення теплиці, де працюють безхатченки

Тим часом Анна Статива у Краматорську відкрила студію дизайну і друку, де працюють люди, що пережили складні життєві обставини. Ольга Коннчак у Києві реалізує проект «Квіткове щастя», що приносить квіткові подарунки пацієнтам лікарень та літнім людям, що перебувають у геріатричних центрах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук