У Львові з двох готелів евакуювали гостей через повідомлення про замінування
До готелю «Супутник», який знаходиться на вулиці кн. Ольги, 116, близько 19:20 зателефонував невідомий і повідомив про його замінування. Анонім також порадив викликати вибухотехнічну службу та міліцію.
Про це кореспондентові ZAXID.NET повідомив міліціонер Франківського РВВС Львова Олександр Колодій.
Після дзвінка, адміністрація готелю евакуювала з нього усіх людей та викликала відповідні служби.
Зокрема, окрім вибухотехніків, на місці події працюють пожежники, фахівці ГУ ДСНС, медики та представники «Львівобленерго».
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleВ адміністрації готелю сподіваються, що вибухівки виявлено не буде.
Зазначимо, також о 19:20 невідомий повідомив про замінування готелю «Опера».