У Львові за хабарництво засудили головного інспектора боротьби з контрабандою

Залізничний районний суд м. Львова на два роки умовно засудив жінку, яка працювала на посаді головного державного інспектора оперативно-аналітичного відділу управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Львівської митниці Міндоходів України.

Як зазначено у вироку суду, інспектор упродовж квітня-травня 2014 року неодноразово погоджувалась на одержання та одержувала хабарі за сприяння у зменшені розміру штрафних санкцій за недотримання термінів розмитнення.

Так, у квітні цього року через «зелений коридор» митного посту «Рава-Руська» до України було ввезено 14 легкових автомобілів. Кожен з яких, згідно закону мали б розмитнити упродовж 10 днів із дати ввезення. При порушенні термінів кожен з автомобілів мали б оштрафувати на 8,5 тис. грн. Однак інспектор отримала хабар в розмірі 2 тис. грн за те, щоб оштрафувати тільки один автомобіль.

Згодом за аналогічною схемою було ввезено 10 автомобілів. Інспектор знову отримала 2 тис. грн за те, щоб оштрафувати тільки один автомобіль.

За вчинені злочини інспектора засудили на 5 років позбавлення волі із забороною обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій у правоохоронних органах, органах державної влади, місцевого самоврядування, в державних і комунальних підприємствах, установах та організаціях, терміном на 2 роки.

Однак суд пом’якшив покарання, замінивши вирок умовним терміном на 2 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук