У Львові за місяць зафіксовано 10 випадків продажу алкоголю вночі

8 липня 20115411

У Львові впродовж червня зафіксовано 10 випадків продажу алкоголю у нічний час. Як зазначили у відділі торгівлі управлінні економіки Львівської міської ради, тенденція до зменшення випадків продажу алкоголю у нічний час підтверджується зменшенням кількості виявлення повторних порушень.

За інформацією відділу торгівлі, протягом червня було проведено 39 рейдів у всіх районах міста з метою виявлення порушень щодо заборони продажу алкоголю у нічний час. Загалом було виявлено 10 порушень. Крім того, здійснено 9 рейдів повторно в ті заклади, де раніше вже виявлені порушення. Протягом місяця зареєстровано тільки 1 повторне порушення.

«В порівнянні з минулим місяцем, чітко відстежується тенденція до зменшення випадків продажу алкоголю у нічний час. Наприклад, в травні було зафіксовано 14 випадків продажу алкоголю, а також 3 повторні порушення», - повідомили у відділі торгівлі.

Нагадаємо, 24 вересня 2010 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями з 22:00 до 10:00. Згодом судовим рішенням цю заборону було скасовано, але 20 грудня 2010 року виконавчий комітет повторно прийняв рішення аналогічного змісту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук