У Львові за новою транспортною схемою на Сихові буде 20 маршрутів

25 липня 201130374

Нова транспортна мережа Львова кардинально змінює концепцію руху громадського транспорту. Відтак, через житловий масив Сихів їздитиме 20 маршрутів.

Нагадаймо, французька консалтингова компанія Louis Berger займалась проектом розвитку громадського транспорту у місті Львові. Проект реалізувався завдяки гранту Європейського банку реконструкції та розвитку. Завдяки фахівцям НУ «Львівська політехніка» було проаналізовано існуючу схему руху громадського транспорту, а також опрацьовано нову більш актуальну мережу громадського транспорту у місті, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

«Однією з головних  цілей нашого проекту було визначити те, яким чином кожен вид громадського транспорту може внести найоптимальніший внесок у загальну транспортну мережу. Тут важливо розглянути кожен окремий вид  транспорту і те, як він може найкращим способом задовольнити транспортні вимоги і потреби міста», - повідомив керівник проекту Louis Berger  Девід Джерретт.

Основні зміни, які принесе нова транспортна мережу у загальну концепцію руху громадського транспорту у місті – запровадження 6 радіальних маршрутів, які курсуватимуть з  периферійних районів міста до центру та 40 хордових маршрутів, які зможуть довести пасажира з одного периферійного району в інший, не заїжджаючи в центр міста. Мережі електротранспорту залишились без змін.

«Звичайно при розробці маршрутної мережі ми врахували досяжність до соціально значимих об’єктів – це приміський та головний вокзали, 20 маршрутів громадського транспорту сполучають майже всю територію нашого міста з цими об’єктами. Також велике значення надавалося лікарням: лікарня Швидкої допомоги, Обласна лікарня, також було проаналізовано покриття спальних районів. Спальний район Сихів нараховує приблизно 200  тисяч населення, відповідно до нової мережі, з Сихова прокладено 20 маршрутів громадського транспорту, які сполучають район з усією територією міста. Спальний район Щурата-Мазепи нараховує  16 маршрутів громадського транспорту. Рясне -  8 маршрутів громадського транспорту, Винники -  3 маршрути громадського транспорту.

Проаналізована пішохідна досяжність до маршрутів громадського транспорту, до радіальних маршрутів 300 метрова досяжність, 300 метрів досяжність пішохідна до хордових  маршрутів і до системи в цілому», - наголосив заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Сергій 27 грудня 2011, 21:33

  Нова схема руху транспорту. Цікаво, чи мешкає хоч один депутат на Новому Львові. А може вони і не чули про такий район? По старій схемі рух маршруток Н.Львів був транзитним -Сихів - центр і навпаки. Як ви розумієте влізти було не просто, а про сісти давно забули. Але пролітали через нас в центр аж 7 (сім) маршруток, це - 5 номер, 6, 28, 45, 65, 74 і 90. По новій схемі руху через Новий Львів проходимутить аж 2 (дві, замість 7 сімьох), 30 і 26 (тільки до Стрийського базару, а потім на ліво, до СБУ), тобто тільки одна! А може це будеь нові маршрутки з драбинами, щоб можна було б вилізти на дах, а може інтервал у них буде кожні 5 хвилин, як у метро, а може слідом будуть їздити депутати і підбирати тих, кому сісти не вдалось? Не знаю. Знаю одне, про людей ніхто не думає і люди наші нікому не потрібні, бо вони заважають ***татам втілювати їхні грандіозні, епохальні плани в життя.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 21 грудня 2011, 20:09

  Що не можна пускати у великі райони по одній маршрутці як на Щурата буде ходити одна 19 і все,а зараз 84а,6,95,64,94 і то вони зранку йдуть набиті,що не можна залізти,а що буде з одною 19 я просто не представляю.На Мазепи буде ходити всього 3 маршрутки і то проміжні то як ходити на роботу пішки чи що?????7

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Пасажир Львівських "душогубок" 25 липня 2011, 16:05

  Тепер буде ще гірше, зменшать кількість автобусів, а кількість пасажирів залишиться незмінною. Зараз в час пік неможливо сісти до транспорту, а коли їх ще "вкоротять" це буде взагалі катастрофа

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук