У Львові зафіксували бачення розвитку міста на наступні 10 років
14-15 листопада у Львові в межах міжнародної конференції «Інтегрований розвиток старої частини Львова, як успішний інструмент сталого міста» мери, їх заступники, головні архітектори міст підписали Львівську декларацію намірів щодо розвитку українських міст.
У декларації усі учасники відзначили потребу розвитку українських міст та готовність співпрацювати для їх розвитку, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Конференцію відвідали представники з близько 40 міст: обласних центрів України, історичних міст Львівської області. Під час конференції було представлено методику, якою послуговується Львів у проведенні політики розвитку міста - інтегровану концепцію розвитку.
«В західній Європі такі концепції дуже добре прижилися, адже вони охоплюють всі сфери життя міста, налагоджують їх співіснування, чітко вказують на змістові та територіальні дефіцити - якій з сфер бракує уваги, в якій частині міста потрібно докласти особливих зусиль. Крім того, такі концепції фіксують бачення розвитку міста на наступні 10 років. Це є важливим аспектом, оскільки місто цільово рухатиметься в чітко і наперед визначеному напрямку» - зазначила керівник спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», Іріс Ґляйхман.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google«Конференція зібрала представників різних міст. Якщо ідеться про розвиток міста, то не має значення, чи воно старе та історичне, чи воно нове та індустріальне, ми тут розмовляємо про методику роботи», - зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.