У Львові запустили перший приватний шкільний автобус

Суспільство7 вересня 201515240

Перший у Львові приватний шкільний автобус почав курсувати з Майорівки на Сихів. Наразі близько 50 школярів уже користуються його послугами, аби вчасно дістатися до школи.

Скористатися шкільним автобусом можуть усі школярі, хоча таку послугу львівська компанія-забудовник «Ваш дім» запровадила насамперед для школярів, що мешкають у житловому масиві «Пасічний».

Автобус щоранку здійснює два рейси, розвозячи школярів за погодженим з батьками маршрутом спочатку поміж школами Сихова, а потім Майорівки.

Представники компанії-забудовника стверджують, що запровадили таку послугу з огляду на транспортні проблеми, коли у період ранкового пікового навантаження школярам важко вчасно добратися до школи. Послуги шкільного автобуса наразі безкоштовні для школярів, хоча у компанії не відкидають, що з часом батькам доведеться принаймні частково оплачувати ці послуги.

«Нині на масиві «Пасічний» мешкає приблизно 500 сімей. Переважно це молоді люди, у яких підростають діти, – пояснює комерційний директор компанії «Ваш дім» Тарас Цибульський. –  Сподіваємося, що ця додаткова зручність дасть змогу нашим мешканцям кожного дня економити і час, і нерви. Тепер вони можуть не хвилюватися, що їхня дитина потрапить на урок вчасно».

Шкільний автобус наразі курсує лише вранці, однак, за словами Цибульського, розглядаються також варіанти, щоб автобус у певні години забирав школярів додому.

На Львівщині діє спеціальна державна програма «Шкільний автобус», у межах якої працюють майже 250 автобусів, що безкоштовно довозять учнів до шкіл, однак це стосуються лише мешканців віддалених сіл. У Львові шкільний автобус з’явився вперше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук