У Львові зареєстрували нове громадське формування з охорони порядку

СуспільствоІ.Р., 10 квітня 20188500

У Львові зареєстрували ще одне громадське формування з охорони порядку. Відповідне рішення у вівторок, 10 квітня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

Своїм рішенням мерія зареєструвала громадське формування з охорони порядку та державного кордону «Гепард».

«Надано статут формування, погоджений управлінням поліції. Усі документи оформлені у встановленому порядку. Законом передбачена можливість створення таких організацій. Вони повинні допомагати поліції у забезпеченні громадського порядку», – зазначила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Додамо, що раніше у Львові вже неодноразово реєстрували громадські формування з охорони порядку. Зокрема, в місті діє ГФ «Патріот», яке допомагає здійснювати контроль за оплатою проїзду в електротранспорті.

Згідно із законом «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», громадські формування можуть брати участь у забезпеченні порядку спільно з поліцією, військовими та прикордонниками, допомагати правоохоронцям у боротьбі із злочинністю та виявленні адмінправопорушень, регулюванні дорожнього руху та охороні пам’яток.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук