У Львові засудили чоловіка, який самовільно зрізав дерев на 145 тис. грн

Мешканець Закарпатської області має повністю компенсувати збитки, яких завдав Львівській міськраді

Шевченківський районний суд міста Львова присудив два роки умовного терміну жителю Закарпатської області, який самовільно зрізав 183 дерева у Львові на загальну суму 145 тис. грн. Про це йдеться у вироці суду, який оприлюднили 31 липня. Окрім того, чоловіка має сплатити вартість зрізаних у місті дерев.

Вперше уродженць міста Рахів Закарпатської області незаконно зрізав дерева узимку 25 грудня 2017 року. Того дня о 10 годині ранку чоловік на вул. Миколайчука, 42 поблизу Голосківського кладовища за допомогою бензопили «Алко» зрізав 37 дерев різної породи.

Такі ж самі дії та о тій же годині, чоловік повторив 26, 30, 31 грудня та 1, 5 січня. Таким чином чоловік зрізав і вкрав у Львові 183 дерева, загальна вартість яких складає 145 тис. грн. У вироці суду не вказана причина, через яку чоловік зрізав дерева, та як він в подальшому використовував деревину.

Обвинувачений повністю визнав свою провину, розкаявся у вчиненому, попросив суд суворо його не карати та добровільно зобов’язався повністю відшкодувати всі завдані збитки.

Суддя Валентина Свірідова врахувавши тяжкість вчинений злочинів та особу обвинуваченого зазначила, що його виправлення можливе без ізолювання від суспільства. Так, чоловіку призначили два роки умовного покарання. Окрім того, суд зобов’язав його відшкодувати усі завдані збитки Львівській міській раді.

Цей вирок ще не набрав законної сили, оскільки на нього може бути подана апеляція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук