У Львові завершують маркувати нові велодоріжки

Головні новини Львова 30.03Ірина Панчишин, 30 березня 2016, 14:41 837 2

Усі  прокладені та введені в експлуатацію велосипедні доріжки у Львові промаркували відповідними піктограмами.

30 березня позначку «велосипеда» нанесли на велодоріжці на вулиці Джорджа Вашингтона. Там якраз завершився ремонт тротуару, вздовж якого проклали й велосмугу у два напрямки.

Окрім цієї вулиці, перед початком велосипедного сезону спеціальні позначки нанесли на велодоріжках на вулицях Пасічній, Городоцькій, Володимира Великого, Б. Хмельницького, Листопадового Чину, Митрополита Андрея та Коновальця.

«Дуже часто трапляється, що під час ремонту тротуарів ми робимо фрагменти велодоріжок, відповідно піктограма там не наноситься і впродовж року збираються такі вулиці. Ми наносимо піктограми велосипеда на тих вулицях, де її бракує і в принципі входимо в новий велосипедний рік повністю з всіма вулицями, які мають велодоріжки з піктограмами», — пояснив радник міського голови з питань розвитку велоінфрастрактури Олег Шмід.

Фінансовий бік цього проекту взяв на себе ПАТ «Концерн Галнафтогаз». Мережа заправок «ОККО» оплатила нанесення велосипедних піктограм.

«У нас є плідна співпраця з міськрадою і, коли є запит на відповідний проект, ми до нього долучаємось», — розповів керівник відділу комунікації мережі АЗК «ОККО» Олександр Шевельов.

Не промаковані у місті залишились ті велодоріжки, які не здані в експлуатацію та на яких ще тривають ремонтні роботи. Це на просп. В. Чорновола, вул. Шевченка, Стуса, перехресті Стрийська – Наукова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук