У Львові збирають гроші на обладнання для порятунку онкохворих дітей

Цієї неділі 800 учасників Чемпіонату України з бігу долучаться до цієї акції

 У Львові збирають гроші на обладнання для порятунку онкохворих дітей
Хірурги-ортопеди центру Богдан Романишин,Олександр Щуровський, Ігор Киричук і анестезіолог Роман Собко врятували ногу хлопчику, в якого злоякісна пухлина зруйнувала кістку ноги

БФ «Крила надії»оголосив збір коштів на придбання сучасного обладнання для хірургів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру - електронного пневможгута. Він потрібний для порятунку дітей, в яких діагностовано рак, бо дозволяє хірургам швидше провести операцію і запобігає крововтраті у дітей. Таке обладнання коштує близько 20 тис. євро.

У центрі онкохірурги уже давно успішно рятують дітей, в яких діагностували злоякісні пухлини, зокрема кісток. Тут проводять і оперативні втручання, які не роблять більше ніде в Україні. І ортопеди-травматологи не лише рятують життя дітям, а й намагаються зберегти дітям кінцівки. Зруйновані раком кістки видаляють, а на їх місце встановлюють аналогічні, зроблені з високоякісного і легкого сплаву. В окремих випадках, коли є велике ураження і хвороба зруйнувала надто велику частину кінцівки, хірургам доводиться заміняти суглоби або вставляти спеціальні металеві конструкції, які ростуть разом з дитиною.

Операції з ендопротезування дають можливість уникнути ампутацій кінцівок і дозволяють дітям вільно рухатися, жити повноцінним життям.

Та для проведення таких операцій, за словами ортопеда-травматолога центру Олександра Щуровського, хірургам конче потрібне сучасне обладнання – електронний пневможгут (хірурги ще його називають манжеткою), який дозволяє швидше провести операцію і запобігає втраті крові у дітей.

«Манжетку одягають, наприклад, на ногу пацієнтові, яку оперують. Задається спеціальна програма. І манжетка під час операції не пропускає кров у судини деякий час. Хірург працює у чистому операційному полі, воно не залите кров’ю, що дозволяє значно швидше провести оперативне втручання. Окрім того, дитина не втрачає кров, що є великим плюсом для всіх дітей, а онкохворих особливо. Такі манжетки використовують у всіх європейських клініках», - каже Олександр Щуровський.

У центрі є манжентка, яку хірурги отримали як гуманітарну допомогу 15 років тому. Вона вже тоді була вживана і ще послужила хірургам стільки років, та вже виходить з ладу.

Олександр Щуровський багато разів був у провідних клініках Європи, США і бачив ці елекроманжетки в роботі. Хірурги центру хотіли б і у Львові проводити складні операції дітям за допомогою такого обладнання. А воно не з дешевих. За попередніми даними вартість німецьких елекроманжеток – 10-20 тис.євро.

БФ «Крила надії» оголосив збір коштів для купівлі обладнання, яке допоможе врятувати життя важкохворих дітей. Приєднатися до акції може кожний.

У неділю, 16 вересня, у Львові відбудеться Чемпіонат України з бігу по шосе на дистанцію 10 км. Взяти участь у ньому вже зголосилося 800 учасників. Вони долучаться до купівлі електроманжетки для онкохворих дітей.

Приєднатися до акції можна, перерахувавши гроші на такий рахунок:

ПриватБанк - 5169 3305 1136 7333 (Ліпська Н.С. БФ "Крила надії" - карта фонду)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук