У Львові знову протестують проти транспортної мережі

Наталія Зубрицька, 24 січня 2012445345
У Львові знову протестують проти транспортної мережі

Близько 100 людей прийшли 24 січня на мітинг біля Львівської міськради з вимогою повернути стару транспортну мережу або внести зміни в існуючу.

Координатор акції Ярина Волошин зауважила, що минулого тижня відбувся перший протесний вихід руху «Автономний опір» на віче проти нової транспортної схеми, відтак, запевнила вона, було внесено зміни до 21 маршруту.

Однак вона назвала ці зміни заміною «шила на мило», мовляв, маршрутки забрали у одних львів’ян та віддали іншим, тому далеко не усі мешканці задоволені. Водночас вона запропонувала усім, кого не влаштовує транспортна схема, зайти в Інтернет і на сайті компанії «Луїс Бергер», яка розробляла транспортну мережу, і залишити там свої відгуки. Ярина Волошин також зазначила, що Нацуніверситет «Львівська політехніка», яка була долучена до розробки транспортної схеми, «виконувала роль фломастера».

Також вона зауважила, що за три тижні роботи нової мережі зафіксовано і заактовано 72 порушення, вчинені перевізниками. «За три порушення, якщо є акти, перевізників мають знімати з обслуговування. Якщо є 72 акти, то, напевно, вже всі перевізники мали б бути зняті», - сказала Ярина Волошин.

Під час акції також виступило кілька мешканців міста, зокрема, один з пенсіонерів поскаржився, що хотів би, аби відновили старий маршрут №6, адже йому, як людині похилого віку інакше неможливо дістатися до продуктового супермаркету на вул. Луганській.

Як інформував ZAXID.NET, з 1 січня у Львові діє нова транспортна схема. З 21 січня у неї внесено ряд змін.

Автобуси на нових маршрутах мають їздити з інтервалом у 10 хвилин.

Нагадаємо, минулого тижня, 17 січня, у Львові пройшло віче проти нової транспортної схеми. Організатори акції переконані, що нова схема незручна для львів’ян, оскільки потребує пересадок, з неї «випала» частина маршрутів старої мережі. Вони також невдоволені частотою руху маршруток.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 45

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук