У мерії Львова назвали дату перекриття на ремонт вул. Шевченка

7 березня перекриють рух вул. Левандівською, а ще за тиждень – вул. Шевченка на ділянці майбутнього квазі-кільця

У мерії Львова назвали дату перекриття на ремонт вул. Шевченка

У львівській Ратуші назвали дату закриття на ремонт вул. Шевченка. Для будівництва транспортної розв'яки на вул. Шевченка обмежать рух транспорту на перехресті з вул. Левандівською. Вже 7 березня проїзд буде обмежено. А ще за тиждень поставлять блоки на ділянці вул. Шевченка в частині нового квазі-кільця. Окрім того, скоротять маршрут трамвая №7 та ліквідують два автобусні маршрути. А ще з вул. Шевченка перенесуть автостанцію.

Тут будують нову дорогу між вулицями Залізничною і Левандівською. Після ремонту весь транспорт буде їздити по колу, що дозволить збільшити пропускну здатність. Роботи виконує компанія «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Наразі підрядники виконують найбруднішу частину робіт на новій проектованій вулиці. Тут прокладають магістральний водогін та замінюють колектор великого діаметру. Все, що можна було зробити без перекриття, вже зробили. На черзі повномасштабні роботи.

«Для того, щоб замінити ці мережі необхідно виходити на перехрестя доріг Левандівської – Шевченка, а також Залізничної – Шевченка. Це магістралі, які мають початок і кінець. Заміняти їх невеликими ділянками, залишати місто без води – нам не дозволяють так працювати», – каже інженер компанії «Онур» Віктор Онищук.

Відтак рух транспорту тут перекриють уже за тиждень. Роботи поділять на два етапи. 7 березня спершу заблокують під'їзд до перехрестя з боку вул. Левандівської. А ще за тиждень поставлять блоки на ділянці вул. Шевченка в частині нового квазі-кільця.

«Перекриття будуть відбуватися в суботу зранку. Для того, щоб за вихідні люди звикли. Менше навантаження. Та як би ми не намагалися інформувати, все одно будуть моменти, що хтось не буде знати», – пояснив заступник директора департаменту ЖКГ та інфраструктури Андрій Білий.

Схеми об'їзду вже є як для громадського транспорту, так і для приватного. Увесь потік скерують вулицями Сяйво, Винниця, Тунельною та Городоцькою. З 14 березня скоротять і маршрут трамвая №7. Він розвертатиметься біля церкви Анни. Автобусні маршрути №11 та №6а призупинять. Натомість підсилять №49 та №47а.

«Автобус №49 зміниться і буде їхати не по вул. Шевченка, а по колу: через вулиці Ковча, Винницю, Чорновола і №47а, який з'єднує Рясне і Сихів, лишається без змін. Туди ми додаємо по 5 автобусів. Дивимося, якщо не вистачає, будемо ще додавати», – розповів заступник директора департаменту ЖКГ та інфраструктури Андрій Білий.

Єдиним виїздом для автомобілів у центр будуть вулиці Сяйво – Городоцька.

«Воно зараз зранку тут на виїзд все стоїть, а ввечері на в'їзд. При відкритій вулиці годі заїхати. Я не знаю, що то буде як перекриють. Об'їзною не врятує, бо там і так катастрофічно. Городоцька теж завжди стоїть. Що зранку туди, що звідти ввечері», – нарікає таксист Тарас.

А от інший львівський водій пан Олег певен: «Більшість водіїв і так намагались її об'їхати. На даний момент важко щось сказати, що буде. Але всі чекали що вулицю Шевченка рано чи пізно будуть ремонтувати».

Крім того, перенесуть і приміську автостанцію – з вулиці Шевченка на Городоцьку. Здати новий транспортний вузол обіцяють до кінця літа. Паралельно ж у червні стартують роботи і на іншій ділянці вул. Шевченка. Перша черга: від церкви Анни до вул. Ярослава Мудрого. Друга: від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Загальний кошторис проекту 89 млн грн. Заплановано, що загалом ремонт усієї вул. Шевченка з заміною усіх комунікацій триватиме щонайменше два роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук