У мерії запевнили, що Львів отримає достатньо хлору для очищення води

СуспільствоІ.Р., 19 липня 20182950

ЛМКП «Львівводоканал» забезпечене реагентами для очистки води – гіпохлоритом натрію та рідким хлором. Договори з постачальниками реагентів були укладені після проведених тендерів, на конкурсній основі. Постачальники гарантують, що виконають свої зобов’язання щодо постачання рідкого хлору до кінця року. Про це у четвер, 19 липня, повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«ЛМКП «Львівводоканал» здійснює безперебійне і якісне водопостачання мешканцям міста Львова. У Львові вода очищається двома методами: перший – це із застосуванням гіпохлориту натрію (сіль) – 42% води. При цьому методі використовується сучасне німецьке обладнання. Другий метод, яким очищається 58% води, – це із застосуванням рідкого хлору. Тому для міста Львова не критична ситуація через проблеми в роботі «Дніпроазоту», адже у нас фактично половина води очищається сіллю, а половина хлором. Натомість у більшості міст України для очистки води використовують лише рідкий хлор», – розповів Сергій Бабак.

Він також зазначив, що для придбання солі і хлору були проведені тендери. «З переможцями тендерів підписані договори для постачання необхідних реагентів до кінця року. Постачальники гарантують, що навіть у цій ситуації вони виконають свої зобов’язанні щодо постачання рідкого хлору», – зазначив Бабак.

Нагадаємо, щ що 15 червня «Дніпроазот» припинив свою роботу у зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору й соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

10 липня ЛМКП «Львіводоканал» заявило про те, що постачання питної води у Львові – під контролем, однак кілька львівських ЗМІ повідомили, що ситуація із очисткою води у Львові складна.

17 липня прес-служба «Дніпроазоту» повідомила, що підприємство готове відновити роботу, якщо АМКУ дозволить йому підвищити ціну на рідкий хлор до середньоринкової. На підприємстві пояснили, що через подорожчання енергоресурсів виробництво рідкого хлору для нього є невигідним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук