У Міністерстві культури ліквідували посаду заступника міністра з питань євроінтеграції

КультураВолодимир Пиріг, 4 травня 20166100

У Міністерстві культури України ліквідовано посаду заступника голови відомства з питань європейської інтеграції, але введено ще одну посаду заступника міністра.

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів України від 29 квітня за підписом прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана оприлюднено на урядовому порталі.

Нагадаємо, 27 квітня Кабмін здійснив кадрові перестановки в Мінкультури: було звільнено за власним бажанням заступника міністра культури з питань європейської інтеграції Андрія Вітренка та призначено першим заступником міністра Світлану Фоменко.

У прес-службі міністерства пояснили, що жодним чином не йдеться про ліквідацію посади, натомість йдеться про надання цій посаді вищого статусу з внесенням відповідних змін у штатний розпис. А саме – перенесення цього функціоналу до повноважень першого заступника Міністра.

Цим кроком Міністерство культури України не лише посилює євро-напрям Міністерства і декларує його як один з основних пріоритетів, а говоримо про застосування європейських підходів у кожному напрямі, галузі та векторі культури. І такий крок не занижує, а підвищує вимоги до заступника, який координує напрямком Євроінтеграції.

Раніше, на засіданні Кабміну 20 квітня віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко повідомив, що міністр культури Євген Нищук запропонував звільнити трьох людей, зокрема, розкритикував пропозицію звільнити Вітренка. Нищук зауважив, що на це місце пропонується Світлана Фоменко, яка, за його словами, є професіоналом і колись пройшла конкурс. Кириленко також пояснив, що зі зміною міністра його заступники не звільняються автоматично, а лише за власним бажанням. Нищук, у свою чергу, наголосив, що ніякої «вендети» немає, і рішення прийнято виключно виходячи з професійних моментів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук