У Міносвіти розповіли, скільки опорних шкіл відкрили у цьому році

У Міносвіти розповіли, скільки опорних шкіл відкрили у цьому році
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

У цьому навчальному році по всій території України запрацювали 137 опорних шкіл та 360 їхній філій. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на відкритті семінару «Управління освітою та якість освіти в сільській місцевості», повідомила «Газета».

За її словами, наразі у всіх областях країни довозять понад 10,4 тис. учнів.

Крім того, за останній рік завдяки опорним школам 332 дитини, які були ізольовані і здобували індивідуальне навчання, тепер їздять в школу і нормально навчаються.

Також за словами Лілії Гриневич, опорна школа в сільській місцевості має стати ядром громади та забезпечити якісну освіту для всіх дітей.

«Незалежно від місця проживання між дітьми розподілені таланти і вміння, працелюбність – потенціал для успіху. Саме тому дивитися на статистику ЗНО, що показує драматичне відставання дітей із сільської місцевості від результатів дітей з міста, дуже болюче. Адже вона показує не здібності учнів, а нерівний доступ до якісної середньої освіти», – зазначила міністр.

Зазначено, що Кабінет міністрів виділив значні кошти на освітню субвенцію. З них 200 млн грн – на автобуси для опорних шкіл, 300 млн грн – на кабінети для вивчення природничих наук. Окремо 300 млн грн закладено для навчальних закладів об’єднаних територіальних громад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук