У Мінсоцполітики пояснили особливості призначення субсидій у випадку загибелі військового

Міністерство соціальної політики України спростувало інформацію про те, що сім'ям загиблих військовослужбовців обмежили пільги.

Постанова уряду №389 від 4 червня 2015 передбачає, що з 1 липня пільги на оплату ЖКГ надаються за умови, що розмір середньомісячного сукупного доходу на одне людини не перевищує 1710 грн. На батьків і членів сімей загиблих або зниклих безвісти бійців ці норми не поширюються.

Але для них передбачена 50-відсоткова пільга іншим актом – п. 5 ст. 12 закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». При наданні цієї пільги не враховуються доходи сім'ї.

«Такик чином, пільги за користування житлово-комунальними послугами батькам та членам сімей військовослужбовців, загиблих (померлих) або пропали безвісти під час проходження військової служби, місцевими органами влади повинні встановлюватися в повному обсязі і без будь-яких обмежень», – заявили у прес-службі міністерстві.

Що стосується субсидій, то їх розмір встановлюється для кожної родини окремо. Ніяких обмежень за сумами доходів членів сімей система не передбачає. Для отримання субсидії потрібно звернутися до місцевого управління соцзахисту населення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук