У Мін’юсті заявили, що прокурор Одеської області Стоянов підлягає люстрації

У Мін’юсті заявили, що прокурор Одеської області Стоянов підлягає люстрації
Прокурор Одеської області Микола Стоянов

Новопризначений прокурор Одеської області Микола Стоянов підлягає люстрації. Про це повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

Міністерством юстиції України було виявлено, що Микола Стоянов відповідає критерію здійснення очищення влади (люстрації), передбаченому п. 8 ч. І ст. 3 Закону.

Зазначається, що у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року він обіймав посади, щодо яких здійснюються заходи з очищення влади (загалом 1085 днів на таких посадах, що перевищує один рік).

Зокрема, з 25 лютого 2010 року по 15 червня 2011 року він був заступником прокурора Миколаївської області (476 днів на посаді). А з 15 червня 2011 року по 12 лютого 2013 року заступником прокурора Київської області (609 днів на посаді).

Разом із цим у Мін’юсті нагадали, що повноваження щодо звільнення з посад прокурорів областей належить до компетенції Генерального прокурора.

Зазначимо, 7 липня 2014 року тодішній генпрокурор Віталій Ярема заявив, що Стоянов написав заяву про звільнення. Пізніше Стоянов оскаржив своє звільнення в суді.

Низка ЗМІ вважає Стоянова людиною колишнього генпрокурора Святослава Піскуна. Преса неодноразово висувала йому підозри в організації корупційних схем.

Як інформував ZAXID.NET, 29 березня Віктор Шокін, перед зняттям його з посади генпрокурора, звільнив Давида Сакварелідзе з посади заступника генерального прокурора - прокурора Одеської області. Того ж дня він призначив Миколу Стоянова прокурором Одеської області - на виконання постанови Одеського окружного адміністративного суду.

Активісти в Одесі почали безстроковий протест проти призначення Стоянова прокурором області.

Прокурор ГПУ Владислав Куценкозаявив, що у відомстві не бачать будь-яких підстав для звільнення Стоянова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук