У МВС Чехії створили підрозділ для боротьби з російською пропагандою

СвітЮлія Поліковська, 21 жовтня 20161450

У міністерстві внутрішніх справ Чехії створили підрозділ для боротьби з російською пропагандою. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Чехії Мілан Хованец, поінформував Reuters.

Підрозділ складається з 20 осіб. Завданням підрозділу буде розсіювати дезінформацію в публічному просторі, а також навчати посадових осіб реагувати на дезінформацію.

Хованец пояснив, що новий підрозділ має реагуватиме практично в реальному часі на «різну дезінформацію», використовуючи Facebook, Twitter та інші «способи комунікації».

Повідомляється, що в Чехії, де проживає 30 тис. росіян, десятки сайтів пропагують погляди Кремля щодо Заходу.

Хованец повідомив, що згідно з опитуваннями, чверть населення вірить у те, що вони читають на «альтернативних» новинних сайтах.

Зазначимо, у вересні контррозвідка Чехії заявила, що Росія проводить інформаційну війну в Чехії і створює мережі маріонеткових груп і пропагандистських агентів, які можуть бути використані для дестабілізації ситуації в країні.

Чехія поділяє спільну позицію ЄС щодо Росії. Проте низка політиків, зокрема, президент Земан Мілош, підтримують проросійські погляди на ситуацію на сході України і виступають проти антиросійських економічних санкцій.

Як відомо, 21 жовтня Європарламент розгляне проект резолюції щодо протидії пропаганді з боку Росії.

Нагадаємо, у Євросоюзі з вересня 2015 року при Службі зовнішніх дій розпочала роботу група East Stratcom Task Force, яка готує регулярні огляди, в яких спростовуються дезінформацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук