Названо країни, які найбільше піддаються впливу російської пропаганди

СвітВолодимир Пиріг, 13 березня 201625253

За інформацією західних спецслужб, в Росії складений своєрідний рейтинг найвразливіших до російської пропаганди країн, йдеться у дослідженні німецького видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, яке цитує «Європейська правда».

За інформацією видання, за цим рейтингом найвразливішими до російської пропаганди визнано Австрію, Угорщину і Чехію. Німеччина ж знаходиться всередині списку.

Найменш вразливими до впливу російської пропаганди у Росії визнають Велику Британію, Естонію та Данію.

Видання стверджує, що нині дестабілізація в інформаційному просторі Німеччини є пріоритетним завданням для російських спецслужб. Як зазначає видання, найважливішими темами для «розкручування» стали теми напливу біженців та так звана справа Лізи.

Незважаючи на те, що німецька влада дуже швидко засвоїла «уроки Кельна» і швидко провела розслідування «справи Лізи», історія набула розголосу і призвела до загострення двосторонніх німецько-російських відносин.

Журналісти видання зазначають, що загроза інформаційної війни проти Німеччини залишається наразі дуже актуальною.

Понад те, Росія свідомо проштовхує пропаганду і сприяє розвитку політичних сил всередині країн ЄС, які налаштовані скептично щодо майбутнього Євросоюзу для того, щоб «вбити клин» між країнами ЄС. Як приклад, FAZ наводить активність ультраправих в Угорщині (партія Йоббік) і правої популістської Партії свободи в Австрії. Зокрема, політики австрійської Партії свободи Йоханнес Хюбнер і Йоганн Гуденус виступали за визнання анексії Кримського півострова в березні 2014 року.

До слова, всередині лютого заступник голови зовнішньої розвідки ФРН Гідо Мюллер і президент Федеральної служби захисту конституції Ханс-Георг Маасен поінформували парламентський контрольний орган Бундестагу (PKGr) про спроби РФ втрутитися в німецьку політику з допомогою пропаганди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук