У МЗС Білорусі вважають, що ЄС заморожує стосунки з країною

СвітНаталія Зубрицька, 15 жовтня 20124300
У МЗС  Білорусі вважають, що ЄС заморожує стосунки з країною
фото news.21.by
Ілюстрація

МЗС Білорусі заявляє, що рішення Ради ЄС фактично заморожує відносини між Білоруссю і Євросоюзом. Про це сказав начальник управління інформації – прес-секретар МЗС Білорусі Андрій Савіних, коментуючи сьогоднішнє рішення ЄС.

 «Сьогоднішні рішення Ради ЄС фактично заморожують відносини між Білоруссю і Європейським Союзом на рівні, який об'єктивно не може влаштовувати жодну із сторін», – наголосив А.Савіних.

Він зазначив, що білоруська сторона не піддаватиметься тиску.

 «Ми вважаємо, що така політика ЄС не сумісна з добросусідськими взаєминами. Подолання існуючих розбіжностей можливе тільки на основі руху сторін назустріч одна одній», - сказав прес-секретар МЗС Білорусі. А.Савіних наголосив, що Білорусь закликає ЄС відмовитися від санаційного мислення і своєю чергою зробити зусилля щодо відновлення атмосфери взаємної довіри. «Білоруська сторона заявляє про свою принципову зацікавленість у конструктивному і поважному діалозі з ЄС і готова до спільної роботи в цьому напрямі», - зазначив офіційний представник МЗС Білорусі. Як повідомляв УНІАН раніше, 15 жовтня Рада міністрів закордонних справ ЄС подовжила дію санкцій щодо Білорусі до 31 жовтня 2013 року. Довідка УНІАН. Нині під візові та економічні санкції ЄС підпадають 243 фізичних і 32 юридичних особи, зокрема Президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, Євросоюз на рік продовжив санкції щодо Білорусі .  Відповідне рішення, текст якого розміщений на офіційному сайті Ради Євросоюзу, було ухвалене сьогодні на засіданні Ради міністрів закордонних справ країн ЄС у Люксембурзі. Запровадження додаткових санкцій щодо Білорусі обумовлене оцінкою парламентських виборів, що відбулися в цій країні 23 вересня. У ЄС та США ці вибори називають невільними і несправедливими

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук