У настоятеля Лаври у крові виявили ртуть і миш’як

Уляна Сенко, 9 липня 201212217

У крові владики Павла (Петра Лебедя), намісника Києво-Печерської Лаври, депутата Київради від Партії регіонів знайшли отруйні речовини – ртуть та миш’як.

Про це пише видання «Сегодня» з посиланням на прес-секретаря УПЦ (МП) Василя Анісімова.

«Деякий час тому владика Павло опинився у реанімації. Потім він лікувався у Німеччині, де у його крові виявили миш'як і ртуть - речовини, які застосовували для отруєння у вищих колах суспільства у Середньовіччі. Сам владика поки що нікого не звинувачує. Він тільки-но повернувся до Києва, і, можливо, ми звернемося до міліції», — сказав Анісімов.

В кулуарах церкви кажуть, що у Лебедя вистачає недоброзичливців — на його посаду багато претендентів, адже це почесний статус і великі грошові потоки, пише видання.

Зі слів головного лікаря Київської лікарні №1 Ігоря Чермака, в організм такі речовини могли потрапити  і через їжу, і повітряно-крапельним шляхом. «Сказати щось конкретніше можна тільки після вивчення результатів експертизи», — сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 7

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Liberty Valance 9 липня 2012, 21:49

  Такої посади як "прес-секретар УПЦ (МП)" НЕ ІСНУЄ В ОФІЦІЙНИХ документах "У"ПЦ МП. Василій Анісімов САМ ДЛЯ СЕБЕ ВИГАДАВ цю посаду (при підтримці Гундяєва й Саввіна (Ага-Фангел)). Раніше "журналіст" Васілій Анісімов працював в газеті (російськомовній комсомольській) - "Комсомольское знамя", до цього у того "видання" були назви "Сталинское племя", "Большевитское племя", "Комсомольское племя". А в 1991 році - "КОЗА" (вочевидь Анісімов - САТАНІСТ зі стажем!).

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Liberty Valance 9 липня 2012, 21:42

  Сатана його тримає на цьому світі - Антихристу потрібен помічник (окрім Гундяя й одеського Агафангела).

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • гріхо-католик 9 липня 2012, 17:06

  "Про причини смертності в Ауштвіці ХХІ ст. (тобто в Україні):

  65-70% з усіх померлих помирають від хвороб спричинених серцево-судинними захворюваннями (в СРСР таких було 6-%);
  12% від онкологічних захворювань (раніше таких було 2-3%);
  5% від туберкульозу;
  9% через так звані “зовнішні причини”, серед котрих найбільше помирають від отруєння неякісними продуктами харчування (причому, хто протягнув у лікарні місяць після отруєння, той вже вважається як померлий від онкології чи серцево-судинних хвороб, а не від отруєння, коли такому до 60 років, або таким, що помер власною смертю, коли йому за 60 років.

  Тобто в Україні максимум кожен двадцятий йде з життя природнім шляхом, по-старості. Ще 15 років такого не було. Вважається, що 80% хвороб спричинені неякісними продуктам харчування, тобто харчовими отруєння, що принаймні з 2008 року стало масовим явищем в Україні. І це явище масового отруєння українців має усі ознаки геноциду народу Русі-України, бо чи не усі несловянські і нехристиянські діаспори на Русі-Україні перед тим чомусь масово відновили, вже давно забуту у нас, кашерну практику харчування.

  Найбільше руйнують здоров'я українців узаконені МОЗ-овськіми кашерниками-антихристами так звані харчові добавки в продуктах харчування, різного роду хімічні замінники натуральних продуктів (ролинної олії, цукру, молочних виробів...) і фальсифікат в торгових мережах.
  А на ринках загрозою є торгаші перекупники, котрі бадяжать усе придбане ними у селян і навіть умисно труять, як і їх братки по вірі аптекарі.

  Величезне поширення безпліддя пояснюють здебільшого неправильним лікуванням антибіотиками, але сьогодні і в продуктах харчування достатньо антибіотиків. І не тільки антибіотиків.
  Що стосується простатиту то я ще не зустрічав аби тим хворів той хто не користується презервативами. Мабуть якість і безпечність презервативів ніхто не контролює в Україні. Тим більше, що тепер в злочинців вже є отруйні речовини котрі здатні проникати через шкіру. Целофанова упаковка презервативів для таких ядів не є перешкодою і їх можна нанести й під час продажі в аптеці. Або таким ядом можна обробити звичайну лавочку, сівши на котру можна собі "придбати" не лише простатит.
  Я вже тут на сайті якось запитував, у котрій львівській аптеці не промишляють різного роду нехорошими справами, але відповіді так і не отримав. Купляю в аптеках наразі лише йод, зеленку, активоване вугілля, бинт і вату, але і з тим виникають чомусь великі проблеми (найчастіше з безпечною придатністю активованого вугілля) і очевидно не через виробника.


  Недавно ВРУ за рекомендаціями ВООЗ-у і лобіюванням якогось “благодійного фонду” прийняла зміни до закону про боротьбу з захворюванням на туберкульоз, згідно котрих МОЗовські терористи-отруйники зможуть запровадити в тубдиспансер любого неугодного громадянина України. Позов медиків, котрий суд зобов'язаний розглянути (проштампувати) протягом 24 год. і ви в'язень тубдиспансеру; карально-бандитська психіатрія буде відпочивати як невинне ягнятко. В місцях ув'язнення ці антихристи в халатах вже давно мають право на примусове "лікування" і як результат більшість в'язнів отримали там хронічно хворі органи дихання. Коли ці зміни наберуть чинності, то вже так мабуть буде з усіма українцями в Україні.


  Хай те плем'я антихристів, нацистів, вбивць, наклепників і кашерників (котре організувало сучасний геноцид народу Русі-України) буде прокляте, разом з їх друзями, слугами і халуями!!!"

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук