У Нацполіції оголосили кампанію зі зниження рівня злочинності в Україні

СуспільствоЮлія Поліковська, 1 листопада 20162990
У Нацполіції оголосили кампанію зі зниження рівня злочинності в Україні
Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе дала начальникам облуправлінь 1,5 місяці на покращення криміногенної ситуації

Національна поліція починає превентивну кампанію зі зниження злочинності в країні. У зв’язку з цим голова Нацполіції Хатія Деканоідзе попередила начальників обласних управлінь поліції про притягнення їх до відповідальності у разі відсутності результатів у роботі – аж до звільнення. Про це вона заявила у вівторок на селекторній нараді, повідомили у прес-службі Нацполіції України.

За словами Деканоідзе, в Україні починається «комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання». Через півтора місяці, коли воно завершиться, буде дана відповідна оцінка роботі кожного начальника обласної поліції, тому що саме вони відповідають за стан криміногенної ситуації на території, що обслуговується. У разі відсутності результатів, Деканоідзе має намір клопотати перед міністром внутрішніх справ МВС Арсеном Аваковим про звільнення таких керівників.

«Крісла, на яких ми сидимо – не вічні. Нас всіх будуть оцінювати за результатами роботи. Ви, як головні представники поліції на місцях, повинні бути відповідальними і за розкриття, і за залучення нових людей в Національну поліцію, і з їх відбору», – сказала Деканоідзе.

Вона також поставила вимогу про комплектування найбільш важливих поліцейських служб, зокрема – служби дільничних офіцерів поліції. За її словами, проблема особливо актуальна для невеликих міст і сіл.

«Якщо ви вважаєте, що нові люди, нові дільничні будуть приходити на службу без вашої участі в процесі, то ви дуже помиляєтеся. Люди так не приходять. Ви повинні їздити по селах, розмовляти з людьми, з молоддю. У нас повинен бути безперервний процес відбору», - підкреслила голова Нацполіції.

Нагадаємо, переатестацію пройшли понад 68 тис. співробітників МВС. За її результатами було звільнено зі служби понад 5,2 тис. поліцейських. Серед керівництва вищої ланки не пройшли атестацію 26%, середньої ланки – 14%. Комісії рекомендували підвищити на посаді майже 4,5 тис. поліцейських, понизити – близько 4,8 тис. співробітників поліції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук