У найефективніший обласний конкурс на Львівщині хочуть внести зміни

Головні новини Львова 25.01О. Л., 25 січня 2017, 20:27 838 1

В обласну програму мікропроектів на Львівщині хочуть внести зміни. Однак чи потрібні вони в той час, коли саме починається відбір проектів-переможців, ― через це навіть посварилися на президії обласної ради у середу. Та врешті рішення підтримали, аби винести це питання на наступну сесію.

Спір виник через те, хто має очолювати конкурсну раду. Раніше її співголовами були перші заступники голів Львівської обласної ради та облдержадміністрації. А зараз пропонують, щоб обласні керівники самі могли визначати кандидатури. Голова облради запевняє, що зміни не вплинуть на прозорість самого конкурсу.

«У попередньому скликанні цією програмою опікувався власне заступник голови обласної ради. Відтак для мене ці зміни носять організаційний характер. Я вас запевняю, що програма є однією з кращих в Україні і вона буде реалізована незалежно від прізвищ і посад конкурсної ради», ― наголосив голова обласної ради Олександр Ганущин.

А от перша заступниця голови облради Парасковія Дворянин, яка наразі очолює конкурсну раду, переконана, що це спосіб тиску на політсилу, яка вона представляє.

«Вона працює на конкурсних засадах. Там неможливо нічого вирішити нікому ззовні. Чому так відбувається. Я стала предметом торгу за те, щоби фракція була слухняною, щоби фракція голосувала за рішення, які передбачають крадіжку бюджетних грошей, щоби фракція голосувала за злочинну приватизацію», ― заявила співголова конкурсної ради програми мікропроектів Парасковія Дворянин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук