У Німеччині відкрили курси флірту для біженців

Вихідців зі сходу навчають розуміти європейських жінок

СвітЯ.І., 13 вересня 20163670

У німецькому місті Ессен на заході країни організували курси флірту для біженців. На курсах людей навчають розуміти європейських жінок. Натомість серед німців такі заняття викликали хвилю обурення.

Мистецтво бесіди і мова тіла – це лише деякі з тем занять школи зваблення для біженців про яку пише газета «Die Welt». Курси із назвою «Як закохатися в Німеччині» у місті Ессен організовані для молодих чоловіків віком 16-18 років, які походять із Сирії та Афганістану.

Під час цих курсів їх учасники можуть дізнатись, що «посмішка не означає автоматичної згоди на поцілунок», а випадковий дотик взагалі нічого не означає.

27-річний «тренер флірту» Хорст Венцель також пояснює біженцям, що на смартфон треба встановити додаток для знайомств і за його допомогою знаходити німецьких друзів. На думку Венцеля, так легше відбувається інтеграція біженців, бо кохання і дружба є важливою частиною цього процесу.

Як повідомляє телебачення TVN24, тема курсів стала причиною суперечок в Німеччині. Багато німців пригадують напади на жінок, які трапились у переддень минулого Нового року у Кельні. Тоді до поліції звернулось 1200 потерпілих. У понад 500 випадках заяви стосувались сексуального насильства, у тому числі 21 випадок зґвалтування. За інформацією поліції, злочинцями були в основному вихідці з Марокко і Алжиру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук