У Новояворівську відкриють центр послуг з гемодіалізу

У вівторок, 2 червня, у місті Новояворівську на Львівщині відкриють відділення амбулаторного хронічного гемодіалізу №3 на базі центральної районної лікарні №1.

У відремонтованому відділенні працюватимуть фахівці, які попередньо пройшли відповідні навчання з надання замісної терапії хворим на ниркову недостатність. У відділенні встановили новітнє обладнання для гемодіалізу німецької фірми B.Brau Avitum, інформує прес-служба ЛОДА.

Відтак хворі з нирковою недостатністю (їх у Яворівському та Мостиському районах 24 особи) зможуть отримувати допомогу за місцем проживання. «Ці люди змушені були тричі на тиждень долати 70 км до міста Львова, щоби підключатися до апарату "штучна нирка" у відділенні хронічного гемодіалізу у Львівській обласній клінічній лікарні. Тепер вони зможуть якісно обслуговуватись у місті Новояворівськ», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний.

Додамо, мешканці Яворівського району неодноразово зверталися з проханням про якнайшвидше відкриття відділення хронічного гемодіалізу у їхньому районі, яке їм обіцяли впродовж двох останніх років.

Нагадаємо, що філії для надання послуг з гемодіалізу вже працюють у Червонограді, де обслуговується 31 пацієнт, і Дрогобичі (45 пацієнтів). Загалом на обліку у відділенні хронічного гемодіалізу ЛОКЛ перебуває 231 пацієнт, який отримує програмний гемодіаліз, 47 – перитонеальний діаліз та 102 – із трансплантованою ниркою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук