У «Радикальної партії» і «Громадянської позиції» конфіскують частину партійних внесків

Суд постановив, що внески було зроблено з порушенням законодавства

До державного бюджету буде конфісковано сумарно 448 тис. грн внесків на підтримку «Радикальної партії Олега Ляшка» та «Громадянської позиції». Про це повідомляє сайт Національного агентства з питань запобігання корупції.

«Постановами Херсонського та Вінницького міських судів визнано винними у порушенні встановленого законом порядку надання внесків на підтримку політичної партії двох фізичних осіб-внескодавців з притягненням їх до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскацією до державного бюджету суми внесків», – йдеться у повідомленні.

Відповідні рішення суди винесли на підставі матеріалів, що надійшли від НАЗК. Зокрема, суди постановили конфіскувати 198 тис. грн внесків на підтримку «Радикальної партії Олега Ляшка» та 250 тис. грн на підтримку «Громадянської позиції».

Факти правопорушень були встановлені за результатами аналізу звітів політичних партій за ІV квартал 2018 року. Характер правопорушення не уточняється, проте варто уточнити згідно із законодавством забороняється здійснювати добровільні внески на підтримку політичних партій особами, які мають непогашений податковий борг.

Саме чере це 1 серпня суд ухвалив рішення про конфіскацію 190 тис. грн внеску, здійсненого з порушенням на підтримку кандидата в президенти Руслана Кошулинського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук