У перемогу Порошенка на виборах вірять лише львів'яни

Відносна більшість мешканців усіх областей, крім Львівщини, вірять у перемогу Тимошенко

СуспільствоНазарій Тузяк, 26 грудня 201840053
У перемогу Порошенка на виборах вірять лише львів'яни
За Петра Порошенка готові проголосувати 11% мешканців Львівщини, а в його перемогу вірять 24%

Львівська область є єдиною в Україні, в якій відносна більшість респондентів вірить, що наступним президентом стане Петро Порошенко. В усіх інших найбільше мешканців вірять у перемогу Тимошенко. Про це свідчать результати масштабного дослідження «Портрети регіонів», опублікованого соціологічною групою «Рейтинг» 26 грудня.

Станом на грудень 2018 року, лідери виборчих перегонів залишаються незмінними – Юлія Тимошенко (за яку готові проголосувати 20,8% тих, хто піде на вибори і вже визначився за кого голосувати), Володимир Зеленський (13,4%) та Петро Порошенко (11,1%). Якщо дивитися на рейтинги виключно по Львівській області, то тут замість Зеленського у трійці лідерів з'являється Анатолій Гриценко: за Тимошенко готові проголосувати 17% виборців з Львівщини, а за Порошенка та Гриценка по 15%.

Попри це Львівщина є єдиною областю, в якій Петро Порошенко не входить в антирейтинг політиків (тих, за кого за жодних обставин не голосуватимуть) і єдиною областю, в якій у перемогу Петра Порошенка вірять більше, ніж у перемогу Тимошенко – 25% проти 17%. В усіх інших відносна більшість респондентів переконані, що президентом стане лідерка «Батьківщини».

Серед партій найбільшу підтримку на Львівщині мають «Батьківщина» (18%), «Громадянська позиція» (17%) та «Самопоміч» (15%).

Цікаво, що Львівська область лідирує в Україні також і за кількістю людей, які вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку (25%, середнє по Україні – 14%), за кількістю людей, які вважають, що справи в їх області йдуть у правильному напрямку (35% проти 21% по країні) і за кількістю людей, які вважають, що справи у їх населеному пункті йдуть у правильному напрямку (48% проти 29%).

P. S. Дослідження «Портрети регіонів» соціологічною групою «Рейтинг» проводилося з 16 листопада по 10 грудня 2018 року. Загалом опитали 40 тис. респондентів старше 18-ти років в усіх областях України та м. Києві (за виключенням окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим). Вибірка по кожній області складає 1600 респондентів. Похибка на рівні кожної окремої області становить не більше 2,4%, на рівні України – не більше 0,5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук