У перинатальному центрі відкрили акушерський корпус

Лікарі готові приймати пологи

Перинатальний центр відкривали уже двічі

У п’ятницю, 22 червня, у Львівському обласному перинатальному центрі відкрили акушерський корпус, в якому є відділення патології для вагітних, пологові зали, операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених тощо.

Про це ZAXID.NET повідомив в. о. генерального директора Центру Ігор Потапов.

«У відділення патології вже можуть скеровувати жінок, в яких є загроза передчасних пологів. Працівники готові їх прийняти. У відділенні є 35 місць. Якщо поступить жінка і у неї почнуться пологи, лікарі приймуть пологи. Жінка народить у центрі, ніхто її в інші пологові відділення скеровувати не буде», – сказав Ігор Потапов.

В акушерському корпусі, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо. Вони також, за словами Ігоря Потапова, готові до роботи, але зараз лікарі в основному орієнтуються на жінок, в яких є загроза передчасних пологів.

Нагадаємо, львівський обласний перинатальний центр уже двічі відкривали. Перший раз 20 квітня 2018 року за участі президента України Петра Порошенка. Але згодом виявилося, що центр не готовий приймати вагітних жінок.

8 червня Центр мав вдруге розпочати роботу. Цю дату відкриття оголосив голова ЛОДА Олег Синютка, але центр так і не почав працювати.

У перинатального центру досі немає керівника. Під час конкурсу на посаду генерального директора центру було чотири претенденти, але жодний не набрав потрібну кількість голосів. Новий конкурс на цю посаду буде оголошено найімовірніше восени.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук