У полку «Азов» гостро відповіли на звинувачення Конгресу США

Бійці полку «Азов»

У полку «Азов» заявили, що здивовані та обурені заявою Конгресу США щодо неонацистської спрямованості полку і наголошують на виконанні Будапештського меморандуму.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба полку.

«Україна, яка є набагато старшою за США, ще з Княжої Доби мала професійне військо. Будь-які військові операції завжди мали на меті захист, а не загарбання. Тож на нашій землі ніколи не існувало навіть підґрунтя до виникнення явищ, про які оголосили сенатори. Парламентаріям для демонстрації справжньої солідарності з Україною радимо звернути увагу на проросійську французьку партію, яка невдовзі може стати правлячою», - йдеться в повідомленні.

Крім того, в «Азові» здивовані з того, що сенатори апелюють до досвіду Афганістану, «адже порівнювати Україну та Афганістан навіть у цивілізаційному вимірі вкрай некоректно».

«Натомість хочемо нагадати, що США взяло на себе, відповідно до Будапештського меморандуму, зобов’язання гарантувати територіальну цілісність та суверенітет України. Звертаємо увагу, що рівень виконання цих гарантій, взятих США, перебуває у вкрай незадовільному стані», - наголосили в «Азові».

Нагадаємо, як повідомлялося, у п'ятницю, 12 червня, Конгрес США прийняв поправки, запропоновані конгресменом Джоном Коньерсом, згідно з якими Штати не можуть тренувати бійців українського батальйону «Азов» і передавати їм новітнє озброєння.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук