У Празі відбувся провокаційний пікет посольства України

СвітЮлія Поліковська, 8 травня 201611441
Акція протесту під українським посольством у Празі

У Празі 8 травня відбувся протест під посольством України у Чехії громадської організації «Народна самооборона» (Národní domobrana). В акції взяли участь близько 15 осіб, які принесли прапори Чехії і Росії та плакати «Стоп звірствам бандерівців». Про це повідомило «Радіо Свобода».

Учасники акції критикували президента України Петра Порошенка за «фашистську політику» щодо Донбасу і політику чеського уряду, назвавши його «американським протекторатом».

Співголова «Народної самооборони» Нела Ліскова розповіла про свою нещодавню поїздку до Донецька, де, за її словами, була вражена поневіряннями мирних жителів.

«Я соромлюся за нашу владу і, зокрема, за євродепутата Яроміра Штєтіну, який фотографувався з полком «Азов», – заявила Ліскова.

Вона також озвучила тезу, яка часто звучить у російській пропаганді, що конфлікт на Донбасі передовсім вигідний США.

Інший представник «Народної самооборони» Франтішек Крейча сказав, що Чехословаччину від нацизму 71 рік тому визволяло чимало вихідців з Донбасу, про що потрібно пам’ятати.

Зазначається, що громадська організація «Народна самооборона» виникла у Чехії у лютому 2016 року. Її лідери публічно підтримують президента Чехії Мілоша Земана і критикують політику чеського уряду щодо мігрантів і подій в Україні.

Представники «Народної самооборони» оголошували про намір відкрити у Празі «культурний бізнес-центр» угруповання «ДНР», яке Україна вважає терористичним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук