У п’яти водоймах Львова вміст забруднювальних речовин не перевищує норми

За результатами хімічних аналізів, проведених у ІІ кварталі 2014 року, з-поміж 35 водойм Львова лише в 5 вміст забруднювальних речовин не перевищує норми.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР за результатами хіманалізів, проведених лабораторією КП «Адміністративно-технічне управління».

Отож ідеться про потік «Голосківський» (вул. Замарстинівська, 270), потік «Клепарівський» (вул. Винниця, 2), став на вул. Стрийська, 15, став у парку «Снопківський» (нижня водойма), а також став на вул. Кульпарківській, 139.

Натомість перевищення гранично допустимих концентрацій забруднювальних речовин від 4 до 5 показників виявлено в 5 інших водоймах, а саме: потік «Кривчицький» (вул. Старознесенська, 28), потік «Білогорський» (вул. Широка), потік «Вулецький» (вул. Бойківська), потік «Скнилівок» у с. Скнилів, а також потік «Водяний» (вул. Авіаційна, 7). Для порівняння, у І кварталі 2014 року було зафіксовано 9 водойм з перевищенням допустимих концентрацій забруднювальних речовин від 4 до 5 показників, а не перевищували в 4.

Окрім того, у 13 водоймах працівники хімічної лабораторії виявили перевищення гранично допустимої концентрації лише завислих речовин, іншими словами – бруду. Загалом у міських водних об’єктах визначають наявність та вміст таких забруднювальних речовин: заліза, аміаку, нітратів, нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, завислих речовин, жирів, синтетичних поверхнево-активних речовин (СПАР), миючих засобів, легкоокислюваної органіки (БСК-5), а також нафтопродуктів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук